Background top Background bottom Background foter
Renginiai įmonėms - patyrimų pedagogika

Renginiai įmonėms, komandos formavimas

renginiai įmonėms

 

 

Organizuojame KOMANDOS FORMAVIMO SEMINARUS , RENGINIUS ĮMONĖMS , NUOTYKIŲ ORIENTACINIUS ŽYGIUS ( pėsčiomis , dviračiu, baidare, arklių kinkiniais, autostopu) “Tadas Blinda Gruiniaus lobiai”  ,  ” Atgal į XIII amžių”, ” Naktiniai žygiai pėsčiomis baidare , džipais ir keturračiais” nuotykines pramogas dieną ir naktį, ŽIEMĄ IR VASARĄ. Padedame surasti Kaimo turizmo sodybas  su pirtimi ir kubilu, stovyklavietes su tinklinio , krepšinio , futbolo aikštele ,  organizuojame maitinimo paslaugas renginio metu.

Jus mielai kviečiame į patyrimų pedagogikos seminarus, kuriuos organizuoja Patyrimo treneriai : Kastytis Kvietkauskas , Gytis Baltrūnas ir Dalius Kievišas. Tai  renginys, kurio tikslas – geriau pažinti vieni kitus per prasmingą, patrauklų patyrimą atliekant komandines  užduotis.

Patyrimo žygiai su kolektyvu ar draugais per miškus pelkes, miestelius, DVARUS, grupe ar kelios grupes keliauja kaip:
Komanda, atlikdami įvairias
– orientavimosi
– kūrybines
– socialines provokacijos užduotis
– žygiai pėsčiomis, baidarėmis, jei programa ilgesne galima keliauti ir dviračiais, bei žirgais.

Orientaciniai nuotykių žaidimai .

Žygiai organizuojami pagal klientų pageidavimus… Žygio dalyviai aktyviai dalyvaudami kuria, konstruoja  Žygis – tai kūrybinės dirbtuvės.

Siūlome pasinerti į “patyrimų gatvę” ir išbandyti.

Patyrimo komandinis žygis

„KARTU MES JĖGA“

Gerbiamieji,

 

Mes kviečiame neformaliai pabendrauti su kolegomis, ne tik pajudėti, patirti teigiamų emocijų, bet ir pasižiūrėti kaip sekasi dirbti kartu (ne darbo aplinkoje), kuo galime pasidžiaugti, ką galime patobulinti.

Būdas:

Patyrimas suteikiamas per veiksmą (atliekant patrauklias komandines užduotis) ir per bendravimą (organizuotai ir neorganizuotai dalinantis savo įspūdžiais ir mintimis). Veiksme pažįstamas savo ir bendradarbių elgesys, bendraujant pažįstami požiūriai ir jausmai.

Programa:
(vykdymo vieta Lietuva arba Latvija)

Atvykimas, įsikūrimas, užkanda.

Įvadas į renginį: Pasisveikinimas , renginio tikslai ir uždaviniai, jų pristatymas. Saugumo instrukcija grupėje.

Patyrimo užduotys grupėje sodybos teritorijoje, jų aptarimas.

Užkandžiai , pietūs.

Patyrimo – orientacinis – nuotykių komandinis žaidimas UKMERGĖS RAJONE ( grupe keliauja kaip KOMANDA, ATLIKDAMI ĮVAIRIAS ORIENTAVIMOSI, KŪRYBINES, SOCIALINES PROVOKACIJOS UŽDUOTIS…ŽYGIO DALYVIAI AKTYVIAI DALYVAUDAMI KURIA, KONSTRUOJA, ŽYGIS – TAI KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS). Jei reikia pasiimti maisto ir būtinas vanduo kiekvienam dalyviui

Užduočių metu įgytos patirties analizė. Refleksijos, dienos nuotrauką , mano atradimai, suvokimai. Kaip aš veikiau grupėje? Kaip mačiau komandoje savo kolegas, bendradarbius? Ką galiu pritaikyti realiame gyvenime, darbe? Ką norėtųsi keisti savo elgesyje?

Vakarienė

Su savimi reikia turėti:

Patogius rūbus ir avalynę, teks nemažai pabūti lauke, bet kaip sakoma nėra blogo oro, yra tik netinkami rūbai, vasarą rekomenduojamas kremas nuo saulės, kepurė, priemonės nuo erkių ir uodų.

Rekomenduojame turėti neperšlampamus rūbus ir turėti šiltesnių rūbų, dvi poras avalynės ir kuo persirengti po užduočių (būsime prie vandens ir ant vandens).

Maudymui reikmenis ir glaudes, bei kostiumėlius.

Žmonėms alergiškiems bičių , širšių, vabzdžių įkandimams turėti medikamentų, taip pat asmenys naudojantys vaistus pastoviai pasiimti su savimi.

IKI MALONAUS,
ORGANIZATORIAI