Background top Background bottom Background foter
Naktiniai žygiai -

Naktiniai žygiai – orientaciniai

Žygis

 

 

 

Naktiniai 0rientaciniai Žygiai, Vilkų mėnulio kelias ir komandos formavimo žaidimai – puikus  pasirinkimas .

NUOTYKINIUS ORIENTACINIUS ŽYGIUS  VYKDOME IR DIENOS METU

Tikslas – geriau pažinti vieni kitus per prasmingą, patrauklų patyrimą atliekant komandines lauko užduotis. po renginio refleksiją ir veiksmų analizė.

VIETA : VILNIUS, KAUNAS, UKMERGĖ, MOLĖTAI, PANEVĖŽYS, KĖDAINIAI, JONAVA .

Keliavimo būdai : Pėsčiomis , autostopu , baidare , arklių kinkiniu , dviračiu.

Renginių temos : “Filme Tadas Blinda ” , Kariškas žygis , Lietuvos Lobiai ,  Dvarų žiedas , Žydų paveldas .

Komunikavimo priemonės : Racija , Užuominos popieriuje , foto , Facebook , mobilūs įrenginiai . Sutikti žmonės žygio metu .

Jūs galite išbandyti savo kolektyvą , klasę , nustebinti draugus savo išmone , ištverme , kūrybiniais spendimais  patyimo žygio metu , sustiprinti komandą !

Ar teko klajoti naktį? Ar teko matyti žvaigždėtą dangų miško tankmėje? Siūlome išbandyti naktinį žygį, atsidurti žmogaus nepaliestame gamtos kampelyje, kad suprastumėte, koks bejėgis tampate tamsoje. Žinoma, sušlapite, pavargsite, bus baisu. Tačiau nuovargis išgaruos sėdint prie laužo ir dalinantis įspūdžiais bei kareiviška koše. Taigi pirmyn į tamsą!

Naktinis žaidimų – orientacinis žygis, kurio metu kelios grupės rungiasi ieškodami „Lobių”, veiksmas vyksta miške, pelkėse, nedideliuose miesteliuose, senose karinėse bazėse, aplankomi kultūros ir gamtos paminklai. Dalyviai koletyvų komandos, moksleiviai, netradicinis gimtadienis, tema bernvakariui ar mergvakariui.

Ar teko klajoti naktį su kolektyvu , kase , savo komanda?  Ar teko stebėti, kaip pasikeičia draugų ir bičiulių veidai, apšviesti liepsnos blyksnių? Ar teko klausytis nakties tylos, kurią išgirdus atsiveria daugybė nepažintų slėpiningų garsų, kurie dieną tiesiog neegzistuoja? Ar teko išmokti tamsoje skirti daiktus, įgyjančius visai kitokius pavidalus? Ar teko visa esybe pasinerti į nakties romantiką?

Tikriausiai taip: esate leidę naktį prie degančio laužo, esate kalbėję pašnibždomis, esate likę be kaukių. Tikriausiai puikiai prisimenate, kaip tai žavu: lydėti akimis į dangų skriejančias žiežirbas. Bet ar esate prisijaukinę naktį? Ar galite atskirti visus paslaptingus jos slėpinius? Ar esate joje buvę tiesiog kitaip?

Siūlome išbandyti naktinį žygį „Vilkų mėnulio keliu“. Šis kelias vingiuoja žmogaus nepaliestais gamtos kampeliais, jis daro vingius, staiga baigiasi ir vėl prasideda. Netikėtai suprantate, koks bejėgis galite pasijusti tamsoje, kai negali žinoti, kas laukia priekyje. Žinoma, sušlapite, pavargsite, galbūt bus baisu, nerimastinga, nepatirta. O po to bus gera, kai nugalėsite baimes ir nerimą. Nuovargis išgaruos, sėdint prie laužo ir dalijantis įspūdžiais, skanaujant kareivišką košę. Taigi pirmyn į tamsą!

Naktinis žaidimų – orientacinis žygis „Vilkų mėnulio keliu“ yra organizuojamas profesionalų, nuotykių turizmo specialistų, kuriais galima visiškai pasitikėti. Tai, kas jums gali pasirodyti visiškai netikėta, jų yra išbandyta ir patikrinta. Tad netikėtumo efektas iš tiesų yra jums dovanojama iliuzija: visada esate stebimi, situacija visada kontroliuojama, niekada nebūsite palikti vieni.

Žygio metu, einant „Vilkų mėnulio keliu“, kelios grupės rungiasi ieškodami „lobių”, veiksmas vyksta miške, pelkėse, nedideliuose miesteliuose, senose karinėse bazėse, aplankomi kultūros ir gamtos paminklai. Tai puiki pramoga bendradarbių kolektyvams, moksleiviams, draugų kompanijoms, pasirinkusioms originaliai atšvęsti gimtadienius, paminėti kitas progas. Bernvakaris ar mergvakaris naktį, pasiruošus tamsos iššūkiams? Patikėkite, tikrai bus ką prisiminti.

Pagrindinis žygio „Vilkų mėnulio keliu“ organizatorius, pramogos sumanytojas, idėjų generatorius Kastytis Kvietkauskas – tarptautinius sertifikatus turintis ekstremalių nuotykių organizavimo profesionalas, šia veikla užsiimantis jau daugiau nei 12 metų. Baigęs taikomosios psichologijos mokymus, išstudijavęs patyrimų pedagogiką, komandos formavimo praktikas. Vyras yra subūręs komandą jaunesnių už save ir savo amžiaus žmonių, bendraminčių, su kuriais drauge sukūrė ir įgyvendino ir toliau vysto „Vilkų mėnulio kelio“ idėją. Kodėl „vilkų“? Nes taip atiduota duoklė ir išreikšta pagarba miestui, vadintam Vilkmerge. Be to, vilkai gyvena bendruomenėje. Kodėl „mėnulio“? Nes tai yra mistika, paslaptis, romantika: mėnulio šviesoje gimsta labiausiai išgrynintos mintys. Kodėl „kelias“? Nes tai yra gyvenimo metafora, filosofinė gija, amžinas ėjimas į užsibrėžtą tikslą.

Kastytis sako, kad labiausiai mėgsta kurti, improvizuoti, modeliuoti situacijas: „Prasčiausiai jaučiuosi tada, kai pavargsta fantazija“. Nuo pat jaunumės pasižymėjęs lyderio savybėmis, dabar sėkmingai jas taiko savo veikloje, kurią vadina ne darbu, o gyvenimo būdu. Labiausiai Kastytis dėkingas savo mokytojams, tarp kurių rašytojai, filosofai, kiti autoritetai: „Likimas man surado gerus mokytojus, kurie padėjo surasti atsakymus ir parodė, kur padėta likimo dovanų skrynia. Tik rakto nuo jos nedavė sakydami, kad 40 procentų sėkmės sudaro žinios, o 60 procentų – kūryba. Tuo ir vadovaujuosi“.

Tai gali išbandyti ir  Jūsų KOMANDA , PIUIKUS KOMANDOS FORMAVIMO RENGINYS !