Background top Background bottom Background foter
Baidarės ir kainos

Baidarės ir kainos

Baidarių nuoma – palankiomis sąlygomis ir patogiu jums laiku. Jūs galite aplankyti dvarus ir piliakalnius, apsistoti kaimo turizmo sodybose ar stovyklavietėse išsiperti pirtelėje, pasėdėti prie laužo.

Po darbų norisi pailsėti gamtoje, pajausti gamtos vibracijas, paklausyti upelio čiurlenimo, vakaro tylos ir paukščių čiulbėjimo. Mes jums padėsime, parodysime, kaip pirma karta paimti į rankas irklą, ar tau 5 ar 75 nesvarbu. Norintiems nuotykių kviečiame į: naktinį žygį su žaidimais ir užduotimis, netradicinius gimtadienius ar “bernvakarius” , „patyrimo žygius“ su bendradarbiais.

Vasaros sezonas

 • Dvivietė baidarė nuomos kaina  darbo dienomis 12€, poilsio dienomis 20- 35 € , tik šeštadienis 20 – 30€ , sekmadienis 15 – 18€.
 • Vienvietė baidarė 16 €.
 • Transportavimo kaina (mikroautobusas) 30-40 €.
 • Liemenės  nuoma nemokama.
 • Neperšlampamo maišo nuoma 2 €.
 • Stovyklavietės nuoma  ( pavėsine,tualetas, malkos, tinklinio aikštele , vieta automobiliui )3-4 € , vienam asmeniui.
 • Pirtis 60-70 €.
 • Kaimo turizmo sodybos , kaina sutartinė.

Pavasarinis plaukimas

 • Dvivietė baidarė 10 € ( žiemos – pavasario akcija)

Transportavimas

 • Transportavimo kaina (mikroautobusas) 30-40 €
 • Didesnes grupes vežame, 20 – 50 vietų autobusais, kaina :  60 – 120 €.Kainos sudaromos pagal maršruto nuotolį.

Išbandyk!

Jei, tau žmogau, pabodo sėdėti prie kompiuterio, nori nauju įspūdžių, mūsų komanda pasiruošusi tau padėti, Aukštaitijos upės ir miškai laukia Jūsų.

Mes nuomojame

BAIDARĖS. Kokia baidarė geriausia plaukimui priklauso nuo maršruto kokiu plauksite. Jei plaukiate su nakvyne stovyklavietėje, kurioje turite galimybę palikti automobilius bei savo asmeninius daiktus – siūlome Didžiosios Britanijos gamintojų Perception baidares VISTA. Tai atviro korpuso dvivietė baidarė, skirta vandens turizmui upėmis ir ežerais. Patogios sėdynės su lankstomais atlošais padengtos minkštu audiniu . Abi sėdynes galima pastumti į priekį ar atgal, pritaikant prie individualaus irkluotojų ūgio.

VISTA baidarių korpusas pagamintas iš specialaus aukšto tankio polietileno. Korpuso dugne yra dvi juostos, nukreipiančios vandens srovę išilgai korpuso ir stabilizuojančios krypties tiesumą.

 

Baidarė VISTA

IRKLAI – naudojame tik kokybiškus aliuminio / plastiko irklus, kurie neprisigeria vandens, nėra lengvai lūžtantys.

 

Click to enlarge image Siesartis 11.jpgClick to enlarge image Siesartis 11.jpg21318_10206169891196889_7364474051166477697_n

GELBĖJIMOSI LIEMENĖS

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „gelbėjimosi liemenė“

 

Specialus pasiūlymas

Akcija

Pavasario akcija – vasario ir kovo mėnesiais, Siesarčio, Virintos, Širvintos ir Šventosios upių maršrutais, baidarių nuoma tik 10 €.